امدادخودرو و خودرو بر رشت

خودروبر رشت :۶۱۵ ۶۰ ۷۰ ۰۹۹۱

امداد خودرو و خودروبر رشت

شماره خودروبر رشت

با توجه به شرایط اب و هوای خوب و سرسبزی و وجود دریا و جنگل های متنوع در قسمت های شمالی کشور مردم عزیز کشورمان به هر مناسبتی ازجمله تعطیلات اخر هفته مایلند اوقات فراغت خود را به همراه خانواده در این نگین سرسبز کشور به سر ببرند.

خودروبر رشت به  تهران |خودروبر گیلان | خودروسوار

امدادخودرو و خودرو بر رشت

امدادخودرو و خودرو بر رشت

امدادخودرو و خودرو بر رشت

و لزوما بخاطر ترافیک همیشگی این جاده ها گذراندن ساعت های طولانی در ترافیک شاید برای شما
این اتفاق افتاده باشد که یکدفعه خودرو شما دچار مشکل شده باشد و شما را از ادامه راه عاجز کرده
باشد تیم کفی خودرو بر و امداد خودرو ما با تجهیزات کامل جاده ای اماده خدمت به شما عزیزان است
و اگر مشکل خودرو شما جدی بود همکاران ما خودروسوار لازم را برای حمل خودرو نزد شما میفرستند.
امدادخودرو و خودرو بر رشت
کافیست شما هم وطن عزیز با شماره خودروبر ما تماس حاصل فرمایید و از قیمت های ما مطلع شوید ,

ما بهترین و با کیفیت ترین خدمات را  در کمترین زمان به شما ارائه می دهیم.انجام کلیه خدمات امدادی تعمیر در محل , امدادسیار , حمل خودرو  بصورت شبانه روزی در تمام مناطق شمالی کشور از جمله بندر انزلی , لاهیجان , لنگرود , هشتپر , استارا , صومعه صرا , استانه اشرفیه , فومن , رودسر , خمام , سیاهکل , رضوانشهر , ماسال , منجیل , املش , کیاشهر , رستم اباد و… با بیمه بار نامه رسمی به ارزش قیمت خودرو.یکی از اهداف اصلی خودروسوار فرشید رضایت مشتریان عزیز است. همکاران امدادی ما خودرو را در حضور مشتری تعمیر و اگر خواستار قطعه باشند جلوی چشم انها قطعه مورد نظر را تعویض میکنند . گروه خودروبر کفی و امدادخودرو سیار ما با رانندگانی مجرب و اشنا به مسیر با مستقر بودن در تمام جاده های کشور حتی جاده های صعب العبور و در تمام شرایط جوی اب و هوایی کشور با مجهز بودن به تمام امکانات  کامل اماده خدمت رسانی میباشد.از اینکه به خودرو بر و حمل خودرو ما اعتماد کرده اید سپاسگزاریم.شماره امدادخودرو و خودرو بر رشت ۰۹۹۱۷۰۶۰۶۱۵

امدادخودرو و خودرو بر رشت

          امدادخودرو و خودرو بر رشت

بک لینکهای مفید

*خودروبر

*خودرو بر

*کفی خودرو بر

*خودروبراصفهان

*خودروبر شیراز

*حمل خودرو

*خودروبرتبریز

*خودروبرتهران

خودروبر رشت

*خودروبراردبیل

*خودروبرکرج

*امداد خودرو مرصاد

کمبود گرمای بخاری و علت آن
یکی از شایع‌ترین عیوبی که برای انواع خودروها رخ می‌دهد، کمبود گرمای بخاری است. به نحوی که فرد می‌گوید: گرمای بخاری کم است و یا اصلاً گرمایی ندارد. این عیب ممکن است دلایل زیادی داشته باشد.
اولین علت می‌تواند گرفتگی و یا خرابی رادیاتور بخاری باشد. وقتی رادیاتور بخاری نتواند بخوبی تبادل حرارتی داشته و گرما را از آب به هوا منتقل کند، بخاری گرمای لازم را نداشته و خوب گرم نمی‌کند. در اکثر موارد، رادیاتور عوض می‌شود، اما اگر مجاری آن تمیز شود، می‌توان به رفع عیوب اقدام کرد.
امدادخودرو و خودرو بر رشت
گاهی شیلنگ آبی که وارد بخاری شده و به  رادیاتور متصل است، گرفتگی دارد. آب داغ موتور نمی‌تواند وارد شبکه گرمایی (رادیاتور) شده و به درستی حرارت خود را به هوا بدهد. در این گونه موارد نیز گرفتگی برطرف شده و آب و گردش آن باید به حالت عادی بازگردد.