خودروبر چهار دیواری

خودروبر چهار دیواری

شماره خودرو بر ۶۱۵ ۶۰ ۷۰ ۰۹۹۱

خودروسوار چهار دیواری

کفی خودروبر چهار دیواری

امدادخودرو سیار

خودروبر  چهار دیواری

حمل خودرو و خودرو بر چهار دیواری

خودروبر چهار دیواری.حمل خودرو چهار دیواری .امدادخودرو چهار دیواری .امداد خودرو چهار دیواری .کفی خودروبر چهار دیواری .کفی خودرو بر چهار دیواری.یدک کش چهار دیواری .خودروسوار چهار دیواری.

ماشین بر چهار دیواری.امداد خودرو بر چهار دیواری.امداد خودروسوار چهار دیواری.خودرو بر کفی چهار دیواری.جرثقیل حمل خودرو چهار دیواری.جرثقیل خودرو بر چهار دیواری .خودروبر شبانه روزی چهار دیواری.خودرو بر سیار چهار دیواری.امداد یدک کش چهار دیواری.جرثقیل خودروسوار چهار دیواری.سواری بر در چهار دیواری و شهرهای اطراف

شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز از خدمات خودرو بر فرشید استفاده کنید.خودرو سوار فرشید خودرو های شما را ائم از تصادفی,کار کرده,صفراز تمامی شهره های کشور به چهار دیواری و بلعکس جابجا می کند.ما خودرو های شما را به ارزش قیمت خودرو بیمه میکنیم.تمامی خودرو بر های ما صفر و مجهز به تمام سیستم به روز حمل و جابجایی خودرو بوده و همچنین دارای رانندگانی با تجربه در زمینه حمل خودرو و اشنایی به تمام راه های کشور هستند که تمام کلاسهای لازم را در این زمینه گذرانده اند.خودروبر های ما تیم حرفه ای و کار آزموده ی امداد خودرو چهار دیواری با سابقه ی طولانی به صورت شبانه روزی آماده امداد رسانی به شهروندان چهار دیواری می باشد.گروه امداد خودرو چهار دیواری مجهز به لوازم یدکی از قبیل باطری و …به صورت سیار در کل  چهار دیواری آماده  ی خدمت می باشد..امدادخودرو شبانه روزی.شماره خودروبر ۰۹۹۱۷۰۶۰۶۱۵.خودروبر سیار.کفی کش خودرو.خودرو حمل ماشین.شماره خودروبر چهار دیواری

خودروبر چهار دیواری

خودروبر  چهار دیواری

 

خودروبر  چهار دیواری

خودروسوار کفی چهار دیواری

حمل خودرو چهار دیواری

 

خودروبر  چهار دیواری

بک لینکهای مفید
*خودروبر
*خودرو بر
*کفی خودرو بر
*خودروبراصفهان
*خودروبر شیراز
*حمل خودرو
*خودروبرتبریز
*خودروبرتهران
*خودروبررشت
*خودروبراردبیل
*خودروبرکرج

یکی از شایع‌ترین عیوبی که برای انواع خودروها رخ می‌دهد، کمبود گرمای بخاری است. به نحوی که فرد می‌گوید: گرمای بخاری کم است و یا اصلاً گرمایی ندارد. این عیب ممکن است دلایل زیادی داشته باشد.
اولین علت می‌تواند گرفتگی و یا خرابی رادیاتور بخاری باشد. وقتی رادیاتور بخاری نتواند بخوبی تبادل حرارتی داشته و گرما را از آب به هوا منتقل کند، بخاری گرمای لازم را نداشته و خوب گرم نمی‌کند. در اکثر موارد، رادیاتور عوض می‌شود، اما اگر مجاری آن تمیز شود، می‌توان به رفع عیوب اقدام کرد.

 گاهی شیلنگ آبی که وارد بخاری شده و به  رادیاتور متصل است، گرفتگی دارد. آب داغ موتور نمی‌تواند وارد شبکه گرمایی (رادیاتور) شده و به درستی حرارت خود را به هوا بدهد. در این گونه موارد نیز گرفتگی برطرف شده و آب و گردش آن باید به حالت عادی بازگردد.

 

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *